Sobota 17.02.2024

6.30 śp. Bartosza Cygana (od kolegów z brygady)

ks. dr) śp. Grzegorza Nędzę, Józefę Stanisława rodziców (z Róży Zofii Dulęba)

17.00 śp. Tadeusza Pędrysa r. śm.

————————————————————————————————-

Niedziela 18.02.2024 1 Niedziela Wielkiego Postu

8.00 śp. Zofię Horawa 13r. śm. Tadeusza m. Bernadettę Małgorzatę 4r. śm. cc.

ks. dr) śp. Tadeusza Strzelca 26r. śm.

9.30 śp. Romana Bigaja r. śm. Zofię ż.

11.00 1) za Dobrodziejów parafii i za parafian

2)śp. Zofię Bogacz r. śm. Romana m.

16.00 śp. Stanisława Józefę Kumalów i rodziców

Poniedziałek 19.02.2024

6.30 śp. Juliana Lelito (od kuzyna Stanisława)

ks. dr) śp. Józefa Malika (od córki Joanny z rodziną)

17.00 śp. Czesława Cygana r. śm. i rodziców

————————————————————————————————-

Wtorek 20.02.2024

6.30 śp. Mariusza Drabca (od siostry Urszuli i Roberta)

ks. dr) śp. Marię Moskała (od wnuka Bartłomieja)

17.00 śp. Stanisława Gucika, Wiktorię Antoniego Horawów r. śm.

————————————————————————————————-

Środa 21.02.2024

6.30 śp. Władysława Miziołka r. śm. Marię ż.

ks. dr) śp. Jana Kosowskiego (od Zarządu LKS Żarki)

17.00 śp. Stanisława Likusa Julię ż ich r. śm.

————————————————————————————————-

Czwartek 22.02.2024 święto Katedry św. Piotra, ap.

6.30 śp. Krystynę Szafran (od syna Bogdana z żoną)

ks. dr) śp. Tadeusza Moskałę

17.00 śp. Kazimierza Janinę Nowaków

————————————————————————————————-

Piątek 23.02.2024

6.30 śp. Fryderyka Dębosza (od chrześniaka Andrzeja z rodziną)

ks. dr) śp. Genowefę paliwoda (od wnuczki Basi z rodziną)

17.00 Msza święta zbiorowa

Z podziękowaniem za Bożą pomoc i wszelkie okazane nam Boże łaski

O zdrowie i wszelkie Boże łaski dla Janiny, Liliany, Ludwika, Antoniny, Władysławy, Leszka, Beaty, Wiesława, Zuzanny, Kamila, Michała, Piotra, Barbary, Mariana, Marzeny, Władysława, Jana, Dawida, Jana, Dominika, Józefa, Zdzisława, Mirosława, Jana, Ewy, Jana, Łukasza, Tomasza, Arkadiusza i ich rodzin

O zdrowie i Boże łaski dla osób proszących nas o modlitwę i ich rodzin

O przywrócenie pokoju na Ukrainie, między narodami, w naszej ojczyźnie, sąsiedztwie, rodzinach i sercach

śp. z rodziny Cholewów i Filów

śp. Stanisława i Krzysztofa Piegzików

śp. Zuzannę Nędzę

śp. Adama Bogacza

śp. Zdzisławę Drzymałę

śp. Dorotę Lelito

śp. Lucynę Smalcerz

śp. Stanisława Bisagę

śp. Jana Kosowskiego

śp. Grzegorza Nędzę

śp. Tadeusza Hardzinę

śp. Bartosza Cygana

śp. Józefę Stanisława Nędzów

śp. Czesławę Miziołek

śp. Konstantego Józefa Elżbietę Hodurów

śp. Mieczysława Anielę Chwałów

śp. Alfreda Irenę Jana Julię Władysława Samborowskich

śp. Jana Magdalenę Jana Jurczyków

śp. Katarzynę Hodur

śp. Kazimierza Waligórę

śp. Roberta Szafrana

śp. Wita Kosowskiego

śp. Krystynę Szkółka

śp. Władysławę Jasieczko

śp. Józefa Malika

śp. Halinę Gucik

śp. Michała Bigaja

śp. Stanisława Kaszycę

śp. Józefę Sałek

śp. Marię Głąb

śp. Jana Ziajkę

śp. Marię Moskała

śp. Mariusza Drabca

śp. Teofila Dwornika

śp. Anielę Lichota 30r. śm. Jana m. Krystynę Marię cc.

śp. ks. Stanisława Cholewę

śp. ks. Eugeniusza Tomaszka

śp. Obrońców Ukrainy

————————————————————————————————-

Sobota 24.02.2024

6.30 śp. Lucynę Smalcerz (od chrześnicy Marty i Damiana)

ks. dr) śp. Halinę Gucik (od wnuka Andrzeja z rodziną)

17.00 śp. Stanisławę Krawczyk 10r. śm. Stanisława m.

————————————————————————————————-

Niedziela 25.02.2024 2 Niedziela Wielkiego Postu

8.00 śp. Piotra Glistaka 2r. śm. Stefanię ż.

ks. dr) śp. Wita Kosowskiego (od członkiń KGW w Żarkach)

9.30 śp. Stanisławę Stanisława Królów, Annę Kopacz

11.00 śp. Bożenę Operchalską 7r. śm.

16.00 śp. Stanisława Gucika z Zagórcza 27r. śm.