Niedziela 5.07.2020 14 Niedziela zwykła w ciągu roku

8.00 śp. Jana Piegzę 6r. śm. i rodziców

9.30 śp. Jana Gucika, Józefa Brata i rodziców

11.00 śp. Władysławę Chmielewską (od wnuków)

16.00 śp. Marię Drzymała 26r. śm. Janusza Szalę

ks. kan.)śp. Jerzego Drabca (od ciotki Ireny)

Poniedziałek 6.07.2020 wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.

6.30 śp. Wandę Lichota (od córki Jolanty)

ks. kan.)śp. Irenę Bigaj (od Dyrekcji Grona Pedagog. I pracowników ZS w Żarkach)

18.00 śp. Jana Kosowskiego 5r. śm. i rodziców

————————————————————————————————-

Wtorek 7.07.2020

6.30 śp. Jarosława Zaczyka (od kolegów i koleżanek Firmy Handrem)

ks. kan.)śp. Stanisława Gucika (od brata Józefa z żoną)

18.00 śp. Czesława Malika 3r. śm.

————————————————————————————————-

Środa 8.07.2020 wsp. św. Jana z Dukli, prezb.

6.30 śp. Tadeusza Taborskiego (od wnuczki Anny z rodziną)

ks. kan.)śp. Józefa Jasieczko

18.00 śp. Leszka Głucha r. śm. i rodziców

————————————————————————————————-

Czwartek 9.07.2020

6.30 śp. Eugenię Nędza (od syna Mieczysława z rodziną)

ks. kan.)śp. Piotra Mendakiewicza (od chrześnicy Elżbiety z rodziną)

18.00 śp. Stanisława Kosowskiego ze Struga 4r. śm.

————————————————————————————————-

Piątek 10.07.2020

6.30 śp. Jana Glistaka 6r. śm. Antoninę ż. (od dzieci)

ks. kan.)śp. Stanisława Ptasińskiego (od syna Ryszarda)

18.00 Msza święta zbiorowa

3) o ustrzeżenie nas przed wirusem

2) o zdrowie i Boże łaski dla osób Bogu wiadomych

1) o zdrowie i wszelkie Boże łaski dla Stanisławy, Liliany, Dariusza, Antoniny, Władysławy, Leszka, Wiesława, Zuzanny i ich rodzin

1)śp. Jarosława Zaczyka

2)śp. Józefa Dwornika

3)śp. Franciszka Horawę

4)śp. Tadeusza Bronisławę Kosowskich

5)śp. Józefa Paliwodę

6)śp. Jana Norysa

7)śp. Romana Bisagę

8)śp. Eugenię Nędza

9)śp. Władysława Krzemienia

10)śp. Józefę Kosowską

11)śp. Annę Nędza

12)śp. Jerzego Drabca

13)śp. Irenę Bigaj

14)śp. Józefa Jasieczko

15)śp. Stanisława Hołysta

16)śp. Józefa Kućmierza

17)śp. Małgorzatę Hoerner

18)śp. Mirosława Ząbkowskiego

19)śp. Józefę Ptasińską

20)śp. Krystynę Hodur

21)śp. Anielę Chwała Konstantego Hodura

————————————————————————————————-

Sobota 11.07.2020 święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

6.30 śp. Jadwigę Bębenek

ks. kan.)śp. Władysława Krzemienia (od siostry Danuty z rodziną)

14.00 ślub Dawid Malik i Natalia Nędza

15.00 ślub Damian Jasiński i Karolina Bernacik

18.00 śp. Adama Nowaka 2r. śm.

————————————————————————————————-

Niedziela 12.07.2020 15 Niedziela zwykła w ciągu roku

8.00 śp. Józefa Szkółkę 2r. śm. Marię ż. Andrzeja s.

9.30 śp. Marcina Gucika r. śm. Annę ż.

11.00 Juliana Miziołka 5r. śm. śp.

16.00 śp. Annę Bębenek r. śm.

ks. kan.)śp. Jana Norysa (od wnuczki Agnieszki)